„Ortoplius“ ortopedijos ir sveikatingumo klinikoje yra taikoma lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema. Esame pasirašę medicininių paslaugų teikimo sutartis su draudimo benrove „COMPENSA LIFE“.

Gydydamiesi „Ortoplius“ klinikoje turite galimybę mokėti mažesnę paslaugos...

SKLEROTERAPIJA – efektyvus venų varikozės ir kapiliarų tinklo gydymas. Kokios pagrindinės priežastys lemia lėtinį veninės kojų kraujotakos sutrikimą ir kokie pagrindiniai simptomai vargina žmogų bei verčia kreiptis pas gydytoją?

Nustatyta, kad kas penktą šalies gyventoj...

Diagnostika

Kartais gali praeiti keletas mėnesių, kol reumatoidinio artrito diagnozė tampa aiški. Diagnozei nustatyti atliekama:

1. Sąnarių rentgenogramos;

2. Bendrieji tyrimai – jie parodo uždegiminio proceso aktyvumą;

3. Kraujyje gali būti aptiktas ligai būdingas reumato...

Hallux Valgus („kauliukas”) – sudėtinga, sudėtinė pėdos deformacija.

Ši problema geriausiai suprantama, kaip pirmo piršto iškrypimas (dažnai ir pasisukimas) į išorę (link antrojo piršto), pirmam padikauliui krypstant į vidų ir suformuojant egzostozę („kauliuką“). Bėgant...

Norime pasidalinti klinikine patirtimi apie limfedemą - ligą, kai limfos tėkmė sutrinka ir skystis iš audinių negali pasišalinti, tokiu būdu sukeldamas tinimą.

60 m. moteris skundėsi kairės kojos tinimu, kuris tęsiasi nuo 2016 m. sausio mėn. Pacientei buvo atl...

Jeigu po darbo dienos jaučiate fizinį nuovargį ir tai tęsiasi keletą metų, būtinai perskaitykite šį straipsnį. Profesionalus kinezioterapeutas Andrėjus Žardeckis dalinasi praktinėmis įžvalgomis, skirtomis kovoti būtent su odontologų darbo vietoje tykančiais pavojais.

Ka...

Nėštumas - tai ypatingas periodas moters gyvenime. Jo metu keičiasi daugelis organizmo funkcijų, pvz. pradeda gamintis hormonas relaksinas, kuris atpalaiduoja visus kūno raiščius; taip pat persitvarko kraujotakos, hormoninė ir kitos sistemos.

Todėl nėštumo metu svarbu h...

Please reload

OrtoPlius ©2020