top of page

PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai yra nedidelis tekstinis dokumentas, kuris yra patalpinamas į įrenginio kietąjį diską, kuomet jis apsilanko atitinkamame internetiniame puslapyje, kuris naudoja slapukus (angl. – „cookies“). Slapukai yra naudojami tuo tikslu, kad padėtų atpažinti vartotojų elgseną ir gerintų internetinės svetainės veiksmingumą bei formuotų vartotojo naršymo įpročius. Slapukai nekenkia Jūsų įrenginiui, jie yra naudojami tik marketingo ir rinkodaros tikslais.

 

Kokių tipų slapukus naudojame?

  • Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai yra privalomi, kad mūsų internetinis puslapis veiktų sklandžiai, be jokių trikdžių, įsimintų vartotojų veiksmus, kurie padėtų klientui pereiti nuo vieno veiksmo prie kito. Be šių slapukų negalėtumėte įvykdyti elementariausių veiksmų ir interneto svetainė nefunkcionuotų tinkamai, todėl griežtai privalomų slapukų atsisakyti negalima.

  • Analitiniai slapukai

Šie slapukai naudojami analizės tikslais. Jie leidžia rinkti duomenis, apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Mūsų internetinėje svetainėje www.ortoplius.lt šie slapukai yra naudojami siekiant kaupti statistinius duomenis apie vartotojų veiksmus svetainėje, pagerinti svetainės funkcionalumą ir sužinoti kas domina svetainės naudotojus. Visa kaupiama informacija yra anonimiška, viskas yra saugoma taip, kad nei vieno vartotojo nebūtų pažeistos teisės ar atskleista tapatybė.

  • Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

www.ortoplius.lt svetainėje yra naudojami reklaminiai slapukai, kurie padeda nustatyti kokią reklamą naudoti, kad būtų įdomi vartotojui, kuri atitiktų kliento interesus. Personalizuotos reklamos slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, ką apsilankęs vartotojas, mūsų internetiniame puslapyje žiūrėjo.

 

Kodėl mes pasirinkome naudoti slapukus?

Mūsų internetiniame puslapyje www.ortoplius.lt yra naudojami slapukai siekiant suteikti vartotojui kuo sklandesnį ir efektyvesnį apsilankymo būdą, nuolat tobulinant puslapį bei kuriant geresnę rinkodarą. Taip pat užtikrinti vartotojų anonimiškumą, tačiau kartu ir suteikiant tokias galimybes kaip pasidalinti mūsų internetiniu puslapiu socialiniuose tinkluose (pvz.: Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter ir t.t.) ar kuo greičiau surasti vartotojo ieškomą informaciją.

 

Kaip valdyti arba ištrinti slapukus?

Jeigu nenorite priimti mūsų slapukų arba ištrinti jau įrašytus – tai galite padaryti savo internetinės naršyklės nustatymuose, pakeičiant jos nuostatas. Jeigu norite pasinaudoti šia galimybe, bet nerandate tokios funkcijos, pasinaudokite naršyklės funkcija „Pagalba“ (angl. – „Help“). Taip pat daugiau informacijos galite rasti savo įrenginio naudojimosi instrukcijoje.

bottom of page