top of page

INDIVIDUALŪS 

AVALYNĖS ĮDĖKLAI

Tai ortopedinė priemonė, galinti pagerinti Jūsų savijautą ir padedanti išvengti įvairių sutrikimų ateityje. Tokie terminai kaip avalynės įdėklai, padukai, ortopediniai pėdos įtvarai ar vidpadžiai apibūdina tą pačią ortopedinę priemonę – avalynės įdėklus.

KOREGUOJA ŽMOGAUS

LAIKYSENĄ, PĖDŲ PADĖTĮ

TOLYGIAI PASKIRSTO

KRŪVĮ, TENKANTĮ PĖDOMS

PADEDA ATSIKRATYTI SKAUSMO NUGAROS BEI KOJŲ SRITYSE

BIOMECHANIŠKAI IŠBALANSUOTAS KŪNAS SĄNARIAMS SUKURIA PAPILDOMĄ KRŪVĮ 

Dažnai į medikus pagalbos kreipiasi įvairaus amžiaus žmonės, besiskųsdami pėdų skausmais ir nuovargiu kojose. Kai pacientams jau yra susiformavusios ryškios pėdų deformacijos, t.y. iškrypimai į vidų ar išorę, šie nusiskundimai - įprasti.

Jei daug laiko praleidžiate vaikščiodami ar stovėdami, rekomenduojama įsigyti individualius avalynės įdėklus ir patiriamas krūvis bus paskirstytas tolygiai, todėl sumažės kojų nuovargis ir skausmas, bus lengviau išvengti nuospaudų, taip pat plokščiapadystės. Šis, rodos, nežymus sutrikimas vėliau sukelia pėdų ir blauzdų skausmus, pasikeičia žmogaus laikysena, sunkiau ištverti didesnius krūvius.

PREVENCIJAI

SPORTUI

Sportiniai avalynės įdėklai skirti išlaikyti pėdos stabilumą ir sumažinti traumų tikimybę. Užsisakant sportui skirtus vidpadžius, reikėtų informuoti, kokiai sporto šakai skiriami avalynės įdėklai - taip galėsime parinkti optimaliausią sprendimą.

SUSIRGUS

Jei gydytojas diagnozavo plokščiapadystę, kulnikaulio ataugas, cukrinį diabetą ar kt. ligas ir rekomendavo įsigyti individualius avalynės įdėklus – nedvejokite. Taip palengvinsite savo būklę ir pristabdysite ligos vystymąsi.

VAIKAMS

Augančiam vaikui rekomenduojama dėvėti ortopedinę avalynę arba avalynę su pritaikytais individualiais ortopediniais įdėklais. Taip sukuriamos sąlygos teisingai vystytis vaiko pėdoms bei visam skeletui, formuojama teisinga laikysena, užtikrinama tinkama pėdų padėtis ir išvengiama plokščiapadystės.

NEDVEJOK, SUSISIEK SU MUMIS IR PASIRŪPINK SAVO SVEIKATA!

EL. PAŠTAS

info@ortoplius.lt

MOB. TEL.

+370 6 112 66 66

ADRESAS

Tramvajų g. 8, Vilnius

FACEBOOK

ORTOPLIUS

bottom of page