top of page

Antigenų tyrimai įmonėms

Sklandi verslo veikla - tai darbuotojų sveikata, išvengiant priverstinio darbų sustabdymo. Įmonės vykdydamos reguliarų testavimą saugo ne tik savo darbuotojus, jų šeimos narius, bet ir klientus!

Kviečiame įmones reguliariai testuoti savo darbuotojus, kad galėtumėte saugiai ir sklandžiai vykdyti savo įmonės veiklą. Greitieji COVID-19 antigenų testai bei molekuliniai PGR tyrimai leidžia identifikuoti užsikrėtimo įmonėje atvejus, todėl lengviau apsaugoti darbuotojus bei aplinkinius nuo užsikrėtimo COVID-19 liga.

Jei Jūsų įmonėje planuojamas renginys ar norite vykdyti darbuotojų periodinį COVID - 19 ligos testavimą, Jūsų darbuotojų patogumui galime atvykti ir atlikti greituosius COVID-19 antigenų ir PGR tyrimus Jūsų įmonės patalpose (Vilniaus mieste, esant 10 ir daugiau darbuotojų) arba priimsime Jus klinikoje adresu Tramvajų. g. 8, Vilnius. 

Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, užtikriname periodinį ir laiku atliekamą darbuotojų testavimą, duomenys suvedami į e-sveikatą, išduodami sertifikatai.
 

Daugiau informacijos: 8 611 26666

mufid-majnun-aNEaWqVoT0g-unsplash.jpg

GREITIEJI COVID-19 ANTIGENŲ tyrimai skirti greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 viruso antigeną nosiaryklės ar seilių mėginiuose asmenims, kuriems įtariama infekcija.

Taip pat, šis tyrimas yra pigesnis nei molekulinis tyrimas.

 

Greitojo COVID-19 antigenų testo rezultatai:

• viena juostelė – antigeno testas NEIGIAMAS. Tikėtina, kad SARS-CoV-2 viruso baltymai nebuvo aptikti. 
• dvi juostelės – antigeno testas TEIGIAMAS. Tikėtina, kad tiriamas asmuo serga aktyvia Covid-19 infekcija.

 

Šio tyrimo specifiškumas yra >99%, jautrumas >96%

 

ANTIGENO TYRIMAS IŠ SEILIŲ MĖGINIO

Atliekant tyrimą iš seilių mėginio yra išvengiama nemalonios procedūros, kai tiriamoji medžiaga yra imama iš nosiaryklės. Pacientas pats, padedant sveikatos priežiūros specialistui surenka seilių ėminį į specialų mėgintuvėlį.

 

COVID-19 (koronaviruso) antigeno tyrimo iš seilių mėginio jautrumas 96.30%, specifiškumas 99.34%, tikslumas 99.03 %.

 

Prieš tyrimą negalima:

  • valgyti ir gerti (30 min. iki tyrimo)

  • vartoti vaistų

  • rūkyti

  • kramtyti gumos

  • inhaliuoti ar skalauti burnos

 

Greitasis SARS-CoV2 antigenų testas gali būti atliekamas:

  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio.

  • simptomų turintiems asmenims – ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios;

  • pacientams, kuriems po saviizoliacijos norisi įsitikinti, kad gali grįžti į darbą

  • esant COVID – 19 simptomams (nedidelė temperatūra – 37,3 ir pan.)

  • keliaujantiems į užsienio šalis, bei norintiems grįžus į Lietuvą sutrumpinti saviizoliacijos laikotarpį.

PSO rekomendacijos, COVID-19 infekcijai diagnozuoti gali būti naudojami kokybiniai greitieji antigeno tyrimai, kai nėra galimybės atlikti tyrimo COVID-19 PGR tyrimo arba kai reikalingas labai greitas atsakymas. Rekomendacijose pažymima, kad neigiamas antigeno tyrimo atsakymas turėtų būti patvirtintas kitu metodu ir asmuo, gavęs tokį rezultatą, turėtų elgtis atsakingai ir neturėtų nutraukti izoliacijos.

bottom of page